Obchod desetiletí: vláda může získat desítky miliard – kdo se o ně popere? Je chytrá televize chytřejší než my? Kdo nás může sledovat a co o nás ví? Digitální rádio: co přináší a co bere? Přechod na DVB-T2: diváci si musí připravit v peněžence 2 miliardy pro výrobce televizí.

Celý článek


Druhá televizní digitalizace, přechod na pozemní digitální rozhlasové vysílání a aukce kmitočtů v pásmu 700 MHz spojená se vznikem čtvrtého plnohodnotného mobilního operátora budou hlavními tématy 13. ročníku odborné konference DIGIMEDIA 2018, která se uskuteční ve středu 6. června 2018 v Kongresovém sálu České televize v Praze na Kavčích Horách. Akce, již tradičně pořádá Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace (AČRA MK), se letos zaměří na tří hlavní oblasti: přechod na DVB-T2, rozhlasovou digitalizaci a nově také na mobilní operátory. 

Celý článek


AČRA MK vydala svou letošní ročenku jako comics.

Celý článekTelevize: zase revoluce? Aneb nic není zadarmo… Kódování – klíč k novým příjmům komerčních televizí? DVBT-2: jaká je skutečná přidaná hodnota? Chytré televize a kybernetické hrozby. Aukce století - aneb kdo bude 4. mobilní operátor? Nepřeválcuje rozhlasovou digitalizaci internet?

Celý článek


Nejlepšího herce v reklamě zvolilo více než 10.000 hlasujících. TOP 5 herců v reklamě: Čermák, Bartoška, Trojan, Jeřábek a Měcháček. Nejvíc Zlatých pecek: TRIAD Advertising, Havas Worldwide, Saatchi&Saatchi a Wiktor Leo Burnett. Oceněné product placementy odvysílaly Česká televize, FTV Prima, TV Barrandov i TV Nova.

Celý článek


AČRA MK se připojila k podpoře návratu k původní podobě zákona o regulaci reklamy, o kterém se bude v pátek hlasovat ve sněmovně.

Celý článek


Jedna z největších českých charitativních organizací Nadační fond Kapka naděje a její exkluzivní marketingový partner agentura GUIDELINE (člen AČRA MK), stojí za v pořadí již sedmnáctým charitativním galakoncertem Kapky naděje.

Celý článek


Podstatná část komunikace značky Nikon se v letošním roce i u nás v GUIDELINE (člen AČRA MK) točí kolem významného výročí – Nikon totiž slaví 100 let od svého založení. Jednou z nejvýraznějších aktivit, které mají na toto jubileum upozornit širokou veřejnost, je projekt 100 let příběhů.

Celý článek


·       Zlatá pecka: opět velký Česko – Slovenský souboj kreativity!

·       Nejvíc nominací: Zaraguza, Lion Communications s.r.o./divize Saatchi & Saatchi, Havas Worldwide Prague, McCANN-ERICKSON PRAGUE a Wiktor Leo Burnett

·       Trojan a VODAFONE zatím s velkým náskokem

 

 

Zlatá pecka již po třiadvacáté hodnotila to nejlepší, co v české a slovenské reklamě vzniklo. Čestným předsedou poroty byl adman Martin Štěpánek. 

Celý článek


Historie československé reklamy

1927-1949

90 let od založení Reklubu

Celý článek


Cambridge Weight Plan znamená bezpečné hubnutí bez jo-jo efektu. Tento bezpečný a účinný nutričně vyvážený program s více než třicetiletou celosvětovou tradicí má nyní své místo i v GUIDELINE (člen AČRA MK).

Celý článek


Fast Forward (člen AČRA MK) navrhl a realizoval další část motivačních a navigačních polepů na půdě International School of Brno, které také přispívají ke zútulnění a zatraktivnění prostor školy i k lepší navigaci v rámci budovy.

Celý článek


Opět souboj české a slovenské keativity?

Nejlepší Product Placement má Nova, ČT, Prima nebo FUSE?

Kdo z herců je v české reklamě nejcennější?

Celý článek


Fast Forward / Y&R (člen AČRA MK) pro TFSCZ zajistilo 11. ročník setkání autorizovaných partnerů České republiky v Jezerce u Sečské přehrady. Samozřejmostí byl zábavný program a téma akce.

Celý článek


Fast Forward / Y&R (člen AČRA MK) zajistilo pro TFS SK relaxační pobyt s programem ve Vysokých Tatrách

Celý článek


Fast Forward připravil grafiku a promo materiály pro sérii odborných konferencí v rámci České a Slovenské republiky s názvem Ytong Dialog.

Celý článekZlatá pecka ocení již v listopadu naše i zahraniční reklamní tvůrce.

Předseda poroty ADMAN Martin Štěpánek: „Těším se na ty nejlepší!“

Product Placement Award: i letos se utkají ČT, Nova, Prima i Barrandov.

Kdo je pro klienty nejcennějším hercem v reklamě?

Zlatá pecka nově s Akademickou porotou. Celý článek


·        Zlatá pecka letos poprvé také s akademickou porotou

·        Martin Štěpánek – ADMAN České republiky a předseda poroty: „Těším se na to nejlepší z reklamní tvorby!“

·        Opět souboj Trojana s Vyorálkem?  A co na to Jakub Kohák?! Kdo bude nejcennějším hercem v reklamě?

Celý článek