• AČRA MK
  • /
  • AČRA MK a veletrh Marketing Mix – den pro lepší marketing
Zveřejněno: 5.9.2017

Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace (AČRA MK) je již několik let partnerem veletrhu Marketing Mix v Praze a v Brně.  Marketing Mix je B2B veletrh reklamy a marketingu rozšířený o konference, přednášky a workshopy. 

V září opět míří do svých tradičních míst konání do Prahy -  19.9.2017 v Hotelu DUO (10. ročník)  a do Brna – 26.9.2016 v Interhotelu Voroněž (12. ročník).  

Cílem jednodenní nízkonákladové akce je zprostředkovat kontakty mezi firmami z reklamní branže a firmami - uživateli reklamy. Cílovou skupinou návštěvníků jsou zejména marketingoví manažeři firem a odborníci z reklamní branže, také majitelé menších firem a obchodní manažeři.

Na veletrhu se představí v jednoduchých expozicích zajímaví vystavovatelé z oblasti reklamy a marketingu. Akce je navíc obohacena o odborné přednášky. Aktuálními tématy zájemce provedou uznávaní odborníci významných reklamních a marketingových společností a institucí.

 

Přednášky jsou rozděleny do 4 tematických bloků:  
• Konference Digistrategie – Online Marketing 2017 – Jak převést marketing z offline do online, sociální sítě - Facebook, Instagram, YouTube a videomarketing, PPC, obsahový marketing a na závěr ukázky z aktuálních digitálních kampaní.

• Mix trendů a novinek – návštěvníci obou veletrhů mají jako bonus možnost navštívit zajímavé přednášky z oblasti reklamy a marketingu - např. chytré využití reklamních předmětů, jak založit firemní videostudio, 12 tipů na úspěšný event, hmyzí event, trendy v obalech, digitální nomádství, tipy pro internetové startupy a další…
• CRM blok – bez funkčního CRM je váš marketing střelbou naslepo. CRM je srdce marketingu. Pět prezentací = pět přístupů jak na to.
• Grafický design aktuálně – úspěšné slidy pro úspěšné prezentace, reklama a právo, jak prezentovat návrhy řešení klientovi...

Návštěva veletrhu je chytrou volbou pro každého marketingového manažera
– za půl dne zde získá přehled o novinkách, inspiraci, nápady, odnese si řadu kontaktů a usnadní si přípravu marketingových plánů a rozpočtů pro rok 2018. 

Marketing Mix je jediným podzimním veletrhem reklamy a marketingu v Česku. Klade větší důraz na digitální formu marketingu a souběžné konferenční programy. Osvědčilo se konat ho na dvou místech s malým odstupem - v Praze s regionálním zacílením pro oblast Čech a v Brně pro Moravu, Vysočinu a částečně i Slovensko. Zájem vystavovatelů i přednášejících je letos nadprůměrný, Marketing Mix slibuje být největší za posledních několik let.

Pořadatelem je výstavnická společnost Omnis Olomouc specializující se na pořádání převážně odborných veletrhů a působící v tomto oboru již 26 let.

Pro získání podrobnějších informací sledujte www.omnis.cz; www.marketing-mix.cz a také Facebook.


Marketing MIX Volna vstupenka Praha 2017

Marketing MIX Volna vstupenka Brno 2017

Zpět