• AČRA MK
  • /
  • AČRA MK plánovala a bilancovala v Parkhotelu Popovičky
Zveřejněno: 21.6.2019

Parkhotel Popovičky byl v úterý 11. června místem konání Valné hromady AČRA MK.  Pavel Brabec a Roman Němec prezentovali plán činnosti na další období a hodnotili to předešlé.

Na své první valné hromadě asociace představil svou společnost, jako novou členskou agenturu AČRA MK, Ondřej Nádvorník. FINLEY s.r.o. se specializuje převážně na možnosti nových digitálních marketingových komunikačních aktivit. 

Valná hromada se konala jen několik dní po úspěšné konferenci DIGIMEDIA v České televizi, které se zúčastnili zástupci TV PRIMA, NOVA, České televize, Českého rozhlasu, rádia IMPULS TV Seznam, včetně zahraničních SES ASTRA a RTV Slovensko a dalších významných partnerů. "Digitalizační proces v médiích i jeho dopady na konzumaci médií ovlivňuje i reklamní trh, který na změny musí reagovat. AČRA MK je samozřejmě jeho součástí",  uvedl v této souvislosti prezident asociace Pavel Brabec.

Valná hromada bilancovala i další své aktivity, které AČRA MK pořádá, zejména soutěž kreativity v reklamě Zlatá pecka, která oslaví čtvrt století od svého založení. Mapa kreativity reklamy se mění v návaznosti na nové platformy komunikace, je tedy evidentní, že na tento stav musí reagovat i Zlatá pecka. 


Zpráva o činnosti AČRA MK 2018/2019 (prezentace ke zhlédnutí)

Zpět