Konference DIGIMEDIA 2023 s generálními řediteli ČT, Novy a Primy již zítra

1306

Konference DIGIMEDIA 2023 s generálními řediteli ČT, Novy a Primy, manažery Voyo, prima+ a iVysílání a hlavními hráči rozhlasového trhu již tuto středu 14. června

18. ročník největší tuzemské konference o vysílacích službách se koná pod záštitou ministerstev průmyslu a obchodu, kultury, Českého telekomunikačního úřadu a Rady pro rozhlasové a televizní vysílání.

Praha 12. června 2023 – Zásadní diskuse o budoucnosti televizního a rozhlasového vysílání, ale také streamovací služeb, za účasti klíčových manažerů hlavních mediálních skupin nabídne již tuto středu 14. června 2023 odborná konference DIGIMEDIA 2023. Ve společné debatě se na ni sejdou generální ředitelé České televize Petr Dvořák, TV Nova Daniel Grunt a TV Prima Marek Singer, ale také odpovědní manažeři streamovacích služeb Voyo Lucie Oravčíková, prima+ Josef Beneš a iVysílání Jan Maxa. Chybět nebudou ani přední zástupci rozhlasového trhu: prezident Asociace provozovatelů soukromého vysílání Jiří Hrabák či vedoucí distribuce signálu Českého rozhlasu Pavel Balíček.

„DIGIMEDIA je jedinou konferencí v České republice, na které se pravidelně schází hlavní provozovatelé televizního a rozhlasového vysílání, videoslužeb na vyžádání, ale také operátoři vysílacích sítí a zástupci státní správy. Ti budou pro letošní ročník klíčoví, protože Českou republiku čeká rozhodnutí, jak naloží s částí frekvenčního spektra pro televizní vysílání a s přípravovanou aukcí kmitočtů pro sítě určené digitálnímu rozhlasovému vysílání komerčních stanic,“ konstatuje Pavel Brabec, prezident Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace (AČRA-MK), která je pořadatelem konference DIGIMEDIA.

Největší média i operátoři sítí na jednom místě

Ze státní správy na akci vystoupí vrchní ředitel sekce digitalizace a novací ministerstva průmyslu a obchodu Petr Očko, předseda Rady Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ) Marek Ebert či vedoucí odboru správy kmitočtového spektra ČTÚ Jiří Duchač. Na konferenci DIGIMEDIA 2023 nebudou chybět ani největší provozovatelé televizních a rozhlasových vysílačů v České republice, konkrétně České Radiokomunikace, které zastoupí generální ředitel Miloš Mastník a ředitel sekce regulace a právního oddělení Marcel Procházka, a společností Digital Broadcasting a Progress Digital, za které vystoupí spolumajitelka Nikola Chrenčíková Pařízková a výkonný ředitel Jakub Juhas.

Konference DIGIMEDIA 2023 se koná pod záštitou ministerstva průmyslu a obchodu, ministerstva kultury, ČTÚ a Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Generálním partnerem akce je Česká televize, která tradičně poskytuje prostor pro konání akce a bude celou konferenci přenášet živě na iVysílání.cz, kde bude také k dispozici kompletní záznam akce. Mezi partnery konference jsou také společnosti Atmedia Czech, Samsung Electronics Czech and Slovak, Digital Broadcasting, České Radiokomunikace, Český rozhlas, ATO, APMS, či Media One. Mediálními partnery konference jsou týdeník Marketing a Media, servery MediaGuru.cz, Televizníweb.cz a tituly společnosti AVERIA – ICT Network News, B2B Network News.

Podrobný program konference DIGIMEDIA 2023 a registrační formuláře pro účastníky naleznete na www.acra-mk.cz.

O konferenci DIGIMEDIA

Odborná konference DIGIMEDIA je největším setkáním odborníků na audiovizuální média a broadcasting v České republice, na němž se setkávají zástupci provozovatelů televizního a rozhlasového vysílání, internetových a mobilních služeb, operátorů vysílacích sítí a státních regulačních orgánů. Dlouhodobě se věnuje především tématům audiovizuálních médií, distribučních platforem, reklamy, placených služeb a mediální legislativy. Pořadatelem konference je Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace (AČRA-MK). Tradice této akce započala v roce 2005, letos se koná již 18. ročník.

Kontakty pro média:

Pavel Brabec

prezident AČRA-MK

pavel.brabec@commonline.cz

+420 602 330 370

Veronika Maxová

produkce konference DIGIMEDIA 2023

acra@acra-mk.cz

+420 724 777 944

Další články

3005

AČRA MK 32 let na trhu a Pavel Brabec opět zvolen prezidentem

Číst vše
1605

Marketing značky NEONAIL zajistí agentura Promolab

Číst vše

Kontakt

AČRA MK
Šmilovského 1264/5
120 00 Praha - Vinohrady
IČ: 60447044
Č. účtu: 123 - 4744970227 / 0100

 

AČRA servis s.r.o.
Sídlo: Holušická 2221/3,
148 00 Praha 4 – Chodov
IČ: 27458521
DIČ: CZ27458521
Č. účtu: 35 – 651 328 0287 / 0100

    Napište nám