Marketing značky NEONAIL zajistí agentura Promolab

1605

Praha, Česká republika – 2. května 2024 – NEONAIL, přední mezinárodní značka v oblasti UV gelových laků patřící do společnosti Cosmo Group, oznamuje svůj vstup na český trh. O online i offline marketingovou komunikaci se jim postará agentura Promolab, která zaštítí aktivity v rámci sociálních sítí včetně UGC, PR, eventy, plánování TV kampaní i OOH. 

Značka gelových laků na nehty NEONAIL, jež patří do společnosti Cosmo Group, pod kterou spadají i další kosmetické značky: MYLAQ, StayLAC, NEO MAKE UP, disponuje nabídkou přes 3 000 produktů, včetně více než 400 barev UV gelových laků a nezbytných doplňků pro perfektní stylizaci a péči o nehty. NEONAIL laky vynikají vysokou odolností proti odlupování, trvanlivostí až 21 dnů a rychlou aplikací, navíc jsou certifikované a dermatologicky testované. Prvními prodejními kanály se stávají vybrané dm drogerie a česká verze NEONAIL e-shopu.

Nebývale dynamický růst naší společnosti je výsledkem naší inovační strategie a nejvyšší kvality našich produktů. Jsme šťastni, že můžeme sdílet naši vášeň pro kosmetické produkty s novými zákazníky v České republice,” řekla Julia Tarzyńska – Wichłacz, marketingová manažerka pro východní Evropu. 

NEONAIL Marketingovou komunikaci v rámci České republiky zaštítí agentura Promolab, která za své působení nasbírala zkušenosti s klienty jako jsou značka šperků Tous, módní giganti Zoot, Bibloo, Orsay či Vermont, značka obuvi Aldo, beauty distributor Diparlux nebo privátní značka Nuance od lékárny Dr.Max. Na starosti bude mít Promolab jak online, tak offline aktivity, včetně plánování TV kampaní, OOH, správy sociálních sítí, PR a spolupráce s influencery i plánování eventů. 

‘’Český trh s kosmetikou je dynamický a rostoucí a my jsme přesvědčeni, že NEONAIL má vše, co je potřeba k tomu, aby se stal hitem u českých spotřebitelů. Naším cílem je vybudovat silnou značku NEONAIL u nás jako ve světě a stát se preferovaným partnerem pro nehtovou péči v České republice.’’ říká Evgenia Klochay, CEO Promolab.

Nabídka NEONAIL je od 22. dubna k dispozici ve vybraných dm drogeriích, konkrétně dm drogerie v OC Atrium Flora a Centru Černý Most v Praze, dm drogerie Nádražní 2065/2 v Karviné a dm drogerie Za Otýlií 2885/5 v Českých Budějovicích. Značka plánuje rozšíření do dalších dm drogerií během následujících měsíců v rámci České republiky a brzkému rozšíření i na Slovensko. Od 1. 5. bude k dispozici také online na https://neonail-shop.cz/.

O NEONAIL: 

NEONAIL je jednou z předních mezinárodních značek v kategorii stylingu a péče o nehty. Od roku 2006 neustále rozvíjí svou činnost v Polsku i v zahraničí a dosahuje úspěchů na kosmetickém trhu. Kolekce laků NEONAIL jsou hluboce zakořeněny v globálních trendech manikúry. Styling nehtů znamená více než jen upravené ruce. Barva je přirozeným prostředkem vyjádření, a NEONAIL poskytuje téměř nekonečné možnosti v této oblasti, umožňující ženám definovat a vyjádřit svůj jedinečný styl podle hesla: “Vždy buďte sama sebou”.

O agentuře Promolab
Agenturu Promolab založila Evgenia Klochay v roce 2018 po dlouholetém působení na předních marketingových pozicích. Postupně se z agentury zaměřené na správu sociálních sítí a influencer marketing stala profesionální marketingová komunita v online i offline marketingovém světě se zaměřením na lifestyle, módu a beauty, ke které má Evgenia i celý tým blízko i díky vlastnictví online magazínu DailyStyle.cz, který na českém trhu působí již 12 let. V rámci loňského roku získala na starosti digitální projekt globální značky TOUS, jež na českém trhu jako první testuje strategii bez kamenných prodejen, stojí dlouhodobě po boku v rámci produkce kampaní značkám jako Dr.Max, a pro sezónu jaro/léto 2023 produkčně zaštítila tvorbu globální kampaně značky Orsay. Agentura Promolab je členem AČRA, Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace. 

1 fotografií

Další články

0205

Rada pro reklamu je třicetiletá!

Číst vše
0205

Nový propagační spot města Litoměřice

Číst vše

Kontakt

AČRA MK
Šmilovského 1264/5
120 00 Praha - Vinohrady
IČ: 60447044
Č. účtu: 123 - 4744970227 / 0100

 

AČRA servis s.r.o.
Sídlo: Holušická 2221/3,
148 00 Praha 4 – Chodov
IČ: 27458521
DIČ: CZ27458521
Č. účtu: 35 – 651 328 0287 / 0100

    Napište nám