Nový propagační spot města Litoměřice

0205

Litoměřice a WoW Productions s propagačním videem na čele celorepublikové soutěže Turistpropag. Město Litoměřice se pyšní prvním místem v prestižní celorepublikové soutěži Turistpropag v kategorii propagačních videí. Toto ocenění představuje významný úspěch pro město a jeho turistický ruch. Video, bylo oceněno za svůj inovativní přístup a kvalitní zpracování. V rámci slavnostního večera na veletrhu Regiony, pořádaného v Lysé nad Labem, převzaly cenu za město Litoměřice vedoucí Odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu Eva Břeňová spolu s marketingovou manažerkou Annou Jančurovou.

Produkce a natočení videa
Klíčovým faktorem úspěchu byla spolupráce s produkční společností WoW Productions, s.r.o., která stojí za realizací tohoto dvouminutového videa. „Jsme hrdí, že jsme mohli prezentovat Litoměřice v tak kreativní a vizuálně poutavé formě. Toto video od WoW Productions dokonale vystihuje ducha našeho města, kombinující krásné historické zákoutí s aktivním životním stylem a přírodními krásami,“ uvedla Eva Břeňová.Video nabízí návštěvníkům pohled na unikátní architekturu, přírodní památky a vibrující komunitní život Litoměřic. Závěrečné záběry, zobrazující romantický moment u západu slunce na Radobýlu, symbolizují spojení kultury a přírodních krás, které město nabízí.

O soutěži Turistpropag

Turistpropag je celorepubliková soutěž propagačních materiálů pořádaná pod záštitou CzechTourismu, Ministerstva pro místní rozvoj a Asociace turistických a informačních center. Soutěž každoročně hodnotí široké spektrum materiálů v několika kategoriích, od tiskovin po multimediální prezentace. V letošní roce bylo přihlášeno více než dvě stě propagačních materiálů.

Zadavatel: Město Litoměřice
Produkce: WoW Productions, s.r.o.
Režie: Tereza Střihavková
DOP: Lukáš Nosek
Dron: Ondřej Vidím
Postprodukce: Lukáš Nosek, Tereza Střihavková
Herecké obsazení: Kateřina Brůhová, David Navráti

1 fotografií

Další články

1605

Marketing značky NEONAIL zajistí agentura Promolab

Číst vše
0205

Rada pro reklamu je třicetiletá!

Číst vše

Kontakt

AČRA MK
Šmilovského 1264/5
120 00 Praha - Vinohrady
IČ: 60447044
Č. účtu: 123 - 4744970227 / 0100

 

AČRA servis s.r.o.
Sídlo: Holušická 2221/3,
148 00 Praha 4 – Chodov
IČ: 27458521
DIČ: CZ27458521
Č. účtu: 35 – 651 328 0287 / 0100

    Napište nám