• AČRA MK
  • /
  • Již příští týden v pondělí startuje 23. Zlatá pecka, soutěž kreativity v reklamě
Zveřejněno: 27.9.2017

·        Zlatá pecka letos poprvé také s akademickou porotou

·        Martin Štěpánek – ADMAN České republiky a předseda poroty: „Těším se na to nejlepší z reklamní tvorby!“

·        Opět souboj Trojana s Vyorálkem?  A co na to Jakub Kohák?! Kdo bude nejcennějším hercem v reklamě?

Zlatá pecka bude hledat již po třiadvacáté to nejlepší, co v české a slovenské reklamě za uplynulý rok vzniklo. Vše bude v rukách ctihodných jedenadvaceti porotců v čele s jejím šéfem, čestným předsedou Martinem Štěpánkem.

 

V pondělí 20. listopadu porotci Rudolf Biermann, F. A. Brabec, Milan Býček, Tomáš Jindříšek, Hana Halvorsen Banks, Štěpán Wolde, Jan Mattlach a řada dalších špičkových profíků jednotlivých profesí budou hodnotit nejlepší kreativní práce v reklamě za uplynulý rok. Na výherce čeká opět dvacítka hlavních cen – Zlatých pecek, cena MMS – šek na mediální vysílání v hodnotě Kč 250.000 a zvláštní cenu Internetové a multimediální poroty a cenu Product Placement Award. Zajímavou sondou do estetiky reklamní tvorby bude letos poprvé cena „Akademické poroty“, která je složená ze zástupců Vysoké školy kreativní komunikace.

 

A protože reklama bez skvělých herců by nemohla existovat, je opět na vás všech, kdo získá cenu v již 4. ročníku veřejné hlasovací soutěže Nejlepší herce v reklamě, pro kterého vloni hlasovalo více než 11.000 respondentů. O hodnotné ceny od partnerů soutěže se může do 31.01.2018 (kdy je uzávěrka), zapojit každý vyplněním krátkého dotazníku na www.hercivreklame.narodnipanel.cz.

 

Tak nezapomeňte na www.zlatapecka.cz přihlásit do soutěže Zlatá pecka 2017 to nejlepší, co máte. Uzávěrka soutěže je 31. října.

 

 

Více na: www.acra-mk.cz  

Zpět